top of page
Navakka-erpistit-pöydässä.jpg

KOULUTUKSET

Kasvata osaamistasi ja hyödynnä Business Centralin koko potentiaali.

KOULUTUKSET

Navakka Business Central -koulutuspaketti

Toimituspakettiimme kuuluu aina koulutus. Projektin siinä kohdassa, kun kaikki alkaa olla valmista ja hyväksyntätestaus on edessä, pidetään yleensä neljän päivän koulutus. Koulutukseen kuuluu järjestelmän yleinen läpikäynti ja perustiedot niin talouden, tärkeimpien prosessien kuin oston ja myynninkin osalta.

navakka-Lari-Irina.jpg

KOULUTUKSET

Toiminnan laajennus -koulutuspaketti

Yrityksen toiminnan laajentuessa tai muuttuessa tarvitaan usein käyttöön uusia Business Centralin ominaisuuksia eli käyttöomaisuutta. Navakan konsultti voi ensin konfiguroida käyttöomaisuutesi, jonka jälkeen koulutuksessa käydään uusi asia läpi ja opitaan parhaat käytänteet. Koulutuksen avulla yrityksesi pääkäyttäjät saavat valmiudet toimia itsenäisesti.

navakka-business-central-puhelin.jpg

KOULUTUKSET

Business Centralin talouden peruskoulutus

Tarjoamme Microsoft Dynamics 365 Business Centralin taloushallinnon koulutusta. Koulutuksen kohderyhmänä ovat erityisesti kirjanpitäjät ja tilitoimistot. Koulutus antaa hyvät perusvalmiudet Business Centralin käyttöön taloushallinnon näkökulmasta. Kouluttajina toimivat Navakan kokeneet #erpistit, joilla on vuosien kokemus niin taloushallinnosta, kouluttamisesta kuin projektitoimituksista.

navakka-Hanna-Riikka.jpg
Navakka_Kopparberg_logo (1)_edited.png
Paasitorni-logo.png
Saintex-logo.png
Primula logo
CHS logo_edited.png
Otoplug logo_edited.png
rth logo.png
Navakka_Vet Care_logo.png
bottom of page